RECYKLACE TEXTILU | Kontejnery
16738
page,page-id-16738,page-child,parent-pageid-16411,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Kontejnery

Sběrné kontejnery firmy Dimatex CS spol. s r. o. jsou určeny k druhotnému využití textilních materiálů. Suroviny získané z nich jsou poskytnuty z části charitativním organizacím a z části jsou předány k následné recyklaci.

 

Na základě odsouhlasené a podepsané smlouvy umisťujeme kontejnery v daných lokalitách.

Firma Dimatex CS spol. s r.o. se postará o přistavení kontejneru, ohlídaní čistoty v jeho okolí a o pravidelný a bezproblémový odvoz odpadu.

CTN 2019 - web

Tato služba je podporována Ministerstvem životního prostředí ČR.

Co patří do sběrného kontejneru:

Čistý a suchý textil (veškeré oděvy, bytový textil – záclony, závěsy, povlečení, potahy, ubrusy a deky) zabalený v zavázaných (zauzlovaných) igelitových pytlích/taškách, dále také spárované (svázané) nositelné boty.

 

Rádi bychom tímto apelovali na občany, aby textil, který vkládají do sběrných kontejnerů, byl zabalený v igelitových pytlích/taškách a svázaný. Myslete prosím na to, že s tímto textilem je ručně manipulováno!

Co nepatří do sběrného kontejneru:

Do sběrného kontejneru nepatří znečištěný nebo mokrý textil, matrace, molitan, koberce, tašky, netextilní materiály, komunální odpad, elektrospotřebiče.