RECYKLACE TEXTILU | Nabídka pro partnery
16464
page,page-id-16464,page-child,parent-pageid-16409,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Nabídka pro partnery

 

Hledáme nové partnery, kteří s námi budou chtít řešit problematiku textilních odpadů. Veškerá naše činnost je v souladu s právem ČR s nakládáním s odpady podle katalogového čísla 200 111 a 200 110.

Chcete se stát našim obchodním partnerem?

Prosím kontaktujte nás pro bližší informace: 485 159 125 , nebo pište info@recyklacetextilu.cz

Dimatex CS je společnost s více než dvacetiletou tradicí a zkušenostmi v oblasti textilní recyklace. Jsme kvalifikovaný poskytovatel služeb, který se specializuje na sběr, třídění a recyklaci použitého textilu a obuvi.

Naše malé kontejnery jsou vždy umístěny na základě legálních a schválených smluv.
_FUN5673web

Neustále hledáme vhodné lokality pro naše kontejnery na sběr použitého textilu. Sběrná místa by měla být dobře dostupná autem, pro lidi, aby se mohli zbavit použitého oblečení nebo bot, stejně tak pro nás, abychom mohli vyprazdňovat kontejnery pravidelně každý týden. Plocha pro umístění kontejneru musí mít půdorys cca 1m². Nejvíce vhodné místo pro nádoby jsou parkoviště u supermarketů a místních prodejců a kontejnerová hnízda na velkých sídlištích. U kontejnerového stání platíme roční provizi stanovenou ve smlouvě. Je přirozené pro naši společnost zaplatit našim smluvním partnerům spravedlivé a tržní ceny. Neschováváme se za charitu, naopak ji finančně i materiálově podporujeme.