RECYKLACE TEXTILU | Nabídka pro charitativní organizace
16462
page,page-id-16462,page-child,parent-pageid-16409,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Nabídka pro charitativní organizace

 

Dlouhodobě spolupracujeme s charitativními organizacemi. Textilní materiál je mezi velkými množstvími, které často nejsou. Textil Lidé nosí na sběrných místech, do kostelů, daleko, nebo charity. Firma Dimatex CS, je schopna se tímto materiálem poradit, odebrat ho, roztřídit a dále zpracovat. Na základě uzavřených smluv o spolupráci, která jim znamená smluvenou odměnu. Samozřejmostí je, že pro nás na základě požadavků partnerů  vytiskni ošacení zdarma pro potřeby lidí bez domova a sociálně slabých .

 

Pro konkrétní nabídku prosím volejte: 485 159 125 , nebo pište info@recyklacetextilu.cz

Cesta odpadu

Dimatex CS je společnost s více než dvacetiletou tradicí a zkušenostmi v oblasti textilní recyklace. Jsme kvalifikovaný poskytovatel služeb, který se specializuje na sběr, třídění a recyklaci použitého textilu a obuvi.

Naše malé kontejnery jsou vždy umístěny na základě legálních a schválených smluv.
_FUN5673web

Neustále hledáme vhodné lokality pro naše kontejnery na sběr použitého textilu. Sběrná místa by měla být dobře dostupná autem, pro lidi, aby se mohli zbavit použitého oblečení nebo bot, stejně tak pro nás, abychom mohli vyprazdňovat kontejnery pravidelně každý týden. Plocha pro umístění kontejneru musí mít půdorys cca 1m². Nejvíce vhodné místo pro nádoby jsou parkoviště u supermarketů a místních prodejců a kontejnerová hnízda na velkých sídlištích. U kontejnerového stání platíme roční provizi stanovenou ve smlouvě. Je přirozené pro naši společnost zaplatit našim smluvním partnerům spravedlivé a tržní ceny. Neschováváme se za charitu, naopak ji finančně i materiálově podporujeme.