RECYKLACE TEXTILU | Nabídka pro charitativní organizace
16462
page,page-id-16462,page-child,parent-pageid-16409,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Nabídka pro charitativní organizace

 

Dlouhodobě spolupracujeme s charitativními organizacemi. Textilního materiálu je mezi lidmi velké množství, které často nejsou schopni sami zpracovat. Textil následně lidé nosí na sběrné místa, do kostelů, far, nebo charity. Firma Dimatex CS, je schopna si s tímto materiálem poradit, odebrat ho, roztřídit a dále zpracovat. S partnery spolupracujeme na základě uzavřené smlouvy o spolupráci, která jim zaručuje smluvenou odměnu. Samozřejmostí je  pro nás na základě požadavků partnera poskytnout vytříděné ošacení zdarma pro potřeby lidí bez domova a sociálně slabých.

 

Pro konkrétní nabídku prosím volejte: 485 159 125, nebo pište dimatex@dimatex.cz

Dimatex CS je společnost s více než dvacetiletou tradicí a zkušenostmi v oblasti textilní recyklace. Jsme kvalifikovaný poskytovatel služeb, který se specializuje na sběr, třídění a recyklaci použitého textilu a obuvi.

Naše malé kontejnery jsou vždy umístěny na základě legálních a schválených smluv.
_FUN5673web

Neustále hledáme vhodné lokality pro naše kontejnery na sběr použitého textilu. Sběrná místa by měla být dobře dostupná autem, pro lidi, aby se mohli zbavit použitého oblečení nebo bot, stejně tak pro nás, abychom mohli vyprazdňovat kontejnery pravidelně každý týden. Plocha pro umístění kontejneru musí mít půdorys cca 1m². Nejvíce vhodné místo pro nádoby jsou parkoviště u supermarketů a místních prodejců a kontejnerová hnízda na velkých sídlištích. U kontejnerového stání platíme roční provizi stanovenou ve smlouvě. Je přirozené pro naši společnost zaplatit našim smluvním partnerům spravedlivé a tržní ceny. Neschováváme se za charitu, naopak ji finančně i materiálově podporujeme.